KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474417
nr 1747 4417
Göte Eineljung
(1932-2013), Sverige
Signerad, daterad 2004, Komposition. Blandteknik, bildmått: 18x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x43
Göte Eineljung, svensk konstnär född 1932, död 2013.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:48:02
5/12 16:43:53